کسب و کار آنلاین و بازاریابی

کسب و کار اینترنتی در ایران

با توجه به رشد کسب و کار اینترنتی در ایران فرصت های بسیار خوبی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود دارد و شما نیز می توانید از این فرصت استفاده کنید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. کسب و کار اینترنتی در ایران اغلب در بین کاربران اینترنت به گونه ای دیگر برداشت می شود. تصور اغلب دوستان از کسب و کار اینترنتی در ایران عضویت در سایت های تبلیغات کلیکی می باشد تا با عضویت در اینگونه سایت ها و قرار دادن کد تبلیغات در وب سیاتشان یا وبلاگشان به ازای هر کلیکی که ابر روی تبلیغات انجام می شود هزینه ای را دریافت کنند.
کسب و کار اینترنتی در ایران
کسب و کار اینترنتی در ایران

دسته ای دیگر روش های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی را ترجیح می دهند که قبلا در وب سایت در مورد اینگونه کسب و کارها صحبت کرده ام روش کار به این صورت است افراد با فعالیت در شبکه های اجتماعی همچون انیستاگرام و تلگرام سعی در افزایش ممبر و فالور دارند تا از طریق تبلیغات و فروش محصولات سایر شرکت ها درآمدی از اینترنت داشته باشند اما با توجه به اینکه در این نوع کسب و کارها هیچ گونه مالکیتی وجود ندارد در حقیقت این دوستان فقط برای دیگران کار می کنند و انرژی و زمان خود برای موفقیت دیگران صرف می کنند این دسته از روش های کسب درآمد جز کسب و کار محسوب نمی شود . اگر مشتاق راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید مقاله زیر را مطالعه کنید.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود: کسب و کار اینترنتی با وردپرس

کسب و کار اینترنتی در ایران با این روش ها امکان پذیر نیست!!

اگر به دنبال کسب درآمد با روش های زیر هستید و می خواهید کسب و کار اینترنتی در ایران داشته باشید سخت در اشتباه هستید:

کسب درآمد با تبلیغات کلیکی
کسب درآمد از سایت های آپلود
کسب درآمد از سایت های خارجی
کسب در آمد از ارز مجازی بیت کوین
کسب درآمد از شبکه های اجتماعی
کسب درآمد از تلگرام و پیام رسان ها
کسب درآمد با بازاریابی برای محصولات دیگر شرکت ها بصورت واسطه ای

تمامی روش هایی که در بالا ذکر کردم کسب و کار اینترنتی در ایران به حساب نمی آیند و شما فقط در حال کارکردن برای دیگران هستید هدف از راه اندازی کسب و کار رهایی از وابستگی است و شما باید بتوانید به این مورد دست پیدا کنید با استفاده از روش های فوق می توانید درآمد اینترنتی داشته باشید اما نه برای همیشه و اگر فقط کمی پشکار و تلاش داشته باشید خودتان می توانید یک کسب و کار اینترنتی پر سود در ایران داشته باشید راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران با توجه به شرایطی که در حال حاضر وجود دارد نسبت به گذشته بسیار راحت است اما قطعا برای موفقیت صبر و تلاش نیاز است.
بهترین روش کسب و کار اینترنتی در ایران چیست؟

بهترین روش کسب و کار اینترنتی در ایران وجود یک وب سایت است که نشانگر برند شما خدمات و یا محصولا ت شما باشد وقتی شما با یک وب سایت کسب و کار اینترنتی در ایران راه اندازی می کنید دیگر برای دیگران کار نمی کنید دیگر وابسته به کسی یا شرکتی نیستید .شما مالک حقیقی و حقوقی کسب و کارتان هستید بسته به اینکه به چه حوزه ای از کسب و کار اینترنتی در ایران علاقه مند هستید می توانید سایت کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید .

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران واقعا شهامت و جرات می خواهد چون کسب و کارهای اینترنتی یک شبه به درآمد های بالا نمی رسند و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی یا بهتر بگوییم کارآفرینان اینترنتی باید صبور باشند و هیچ وقت نا امید نباشند همین که کسی این جرات را در خود می بیند که می تواند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کند این خودش نصف راه است هر کارآفرینی موانعی در راه اندازی کسب و کارش دارد اما در اینترنت این موانع کمتر و رفع کردن انها آسانتر است تنها چیز سخت رقابت است.
برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران چه چیزی لازم است؟

اولین نکته مهم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران این است بدانید که می خواهید چه چیزی را در اینترنت عرضه کنید، ایده های کسب و کار اینترنتی مختلفی وجود دارد که شاید بارها اجرا شدند و شما هم می توانید از آنها الگو بگیرید .شاید ایده شما کاملا جدید باشد و بخواهید نیاز خاصی را رفع کنید، در این حالت شانس بیشتر برای موفقیت و رشد سریع کسب و کار وجود دارد چون شما بی رقیب هستید .

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود: 10 ایده ی کسب و کار اینترنتی

پرسودترین کسب و کارهای اینترنتی ایران
تبلیغات ، نیازمندی ها

سایت هایی که در آن شما می توانید آگهی تبلیغاتی خود را قرار دهید تا دیگران آن را بیبینند ، این نوع از کسب و کار اینترنتی در ایران بازدهی بسیارخوبی دارند اگر شما تعداد بازدیدکننده بالا و سیستم مدیریت آگهی مدرنی داشته باشید.در حال حاضر سیستم های سایت های بزرگی با استراتژی مشخص برای رسیدن به بازار هدف با هم رقابت می کنند که معروف ترین آنها شیپور و دیوار هستند.
سایت ارائه دهنده ی محتوای آموزشی

اطلاعات ، تجربه و دانش شما در هر رشته و هر زمینه ای خیلی زیاد به درد دیگران می خورد و افراد حاضرند آن را از شما خریداری کنند. آموزش از دسته بندی های بسیار پردرآمد در کسب و کار اینترنتی در ایران است و در حال حاضر بسیاری از سایت های معتبر ایران از همین راه کسب درآمد می کنند.بسیاری از مزایای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران در این دسته بندی پررنگ تر می شود. به طور مثال در این روش نیاز کمتری به سرمایه اولیه خواهید داشت ، تولید محتوا کسب و کارتان را خودتان انجام میدهید و نکته بسیار مهم دیگه کسب درآمد دراین روش فوق العاده پر سود است.

اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی در ایران راه اندازی کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید ،یا به چه کسب و کاری علاقه دارید و یا سرمایه زیادی برای شروع کار ندارید راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران بر پایه ی آموزش و فروش اطلاعات می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد چون به هرحال هر شخصی تخصصی دارد و بدون شک کس دیگری به این تخصص نیاز دارد حالا در هرزمینه ای که باشد.موضوع بسیار مهم این است که اصلا مهم نیست در چه زمینه ای و در چه رشته ای می توانید فعالیت کنید. چرا که بازار در اینترنت بسیار بزرگ است و جامعه مخاطب خوبی را پیدا خواهید کرد.
فروشگاه اینترنتی

این دسته بندی معروف ترین مدل کسب و کار اینترنتی در ایران است. اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی در این دسته بندی راه اندازی کنید کافیست محصول و یا خدماتی برای فروش در اینترنت داشته باشید. از جمله سایت های موفق در این زمینه به دیجی‌کالا و بامیلو می توان اشاره کرد.
کسب و کار اینترنتی در ایران , راه اندازی فروشگاه اینترنتی
کسب و کار اینترنتی در ایران , راه اندازی فروشگاه اینترنتی

با توجه به اینکه فروشگاه های اینترنتی بزرگی در ایران فعالیت می کنند توصیه می کنم شما مثل دیجی کالا یا بامیلو شروع نکنید . اگر بتوانید به صورت تخصصی در زمینه خاصی مثل ساعت عطر یا حتی فقط موبایل برای یک مدل خاص وارد این حوزه شوید حتما موفق خواهید شد. این اتفاقی است که در چند سال گذشته بسیار پیش آمده و بسیاری از کسب و کارهای تخصصی بازار را از فروشگاه های بزرگ گرفته اند.
سایت دانلود

سایت دانلود نیز یکی از کسب و کارهای پرسود درایران است و شما باید برای پذیرش تبلیغات بازدید قابل توجهی در وب سایت داشته باشید تا مشتریانتان راضی به تبلیغات در سایت شما باشند. با توجه به اینکه سایت های دانلود در ایران کم نیستند مطمئنا رقابت سختی برای این نوع کسب و کارها وجود دارد اما اگر بصورت تیمی کار کنید رقابت برایتان آسانتر خواهد بود و می توانید در زمان کمتری خود را به رقیبان سرسختتان برسانید و به موازات آنها شما هم از فرصت و پتانسیلی که در این نوع کسب و کار اینترنتی در ایران وجود دارد بهره مند شوید.هیچ کاری بدون زحمت و تلاش رشد نمی کند و طبق گفته های قبلی اولین مهارت کارآفرین باید صبر و امید باشد و به موازات همین صبر و امید همیشه از تلاش و پشتکار خود نا امید نشود هیچ کسی یک شبه پولدار نمی شود.
آینده ی کسب و کار اینترنتی در ایران چگونه خواهد بود؟

با توجه به وضعیت سخت اجتماعی و اقتصادی در کشور آینده شغلی در ایران نه فقط برای کسب و کارهای اینترنتی در ایران بلکه کسب و کارهای فیزیکی نیز بسیار سخت خواهد بود و این یعنی شما باید قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران تمام شرایط بد مردم را در نظر بگیرید مهم ترین عاملی که موفقیت شما را در این شرایط تضمین می کند توان شخصی شما در کسب و کار اینترنتی در ایران است.
منظور از توان شخصی چیست؟

اگر می خواهی فردا موفق شوی امروز روی خودت سرمایه گذاری کن!!!

منظور از توان شخصی یعنی با توجه به شرایط فعلی کشور از هر زاویه که نگاه کنی مردم مشکلات زیادی خواهند داشت از جمله مشکلات روحی , افسردگی, عاطفی,مالی , مشکلات ارتباطی کلامی و….شغل که دیگر وجود نخواهد داشت و برای شاغل شدن شرایط بسیار دشوار خواهد بود!! توان شخصی شما یعنی توان برای حل کردن مشکلات مردم در این شرایط مردم به کسی نیاز خواهند داشت که در کمترین زمان ممکن هم به آنها انگیزه دهد و هم با خدمالت و محصولات خود مشکلات پیش روی آنها را به معنای واقعی کلمه حل کند و این یعنی شما که می خواهید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید باید خبره تر از افکار عمومی مردم باشید بیشتر از آن چیزی که که مردم فکر می کنند باشید تا برای مشکلاتشان از راه حل شما استفاده کنند.

اگر می خواهی فردا موفق شوی امروز روی خودت سرمایه گذاری کن سرمایه گذاری از هرجهت بخصوص ارتباطات کلامی و تخصص در زمینه ی فعالیت یعنی به معنای واقعی نخبه زمینه ی کسب و کارت باش تا بتوانی در چنین شرایطی در مشکلات مردم را حل کنی و مردم در چنین شرایط سختی فقط بابت راه حلی که واقعا مشکلاتشان را حل می کند پول پرداخت می کنند. حالا این مشکل هر چیزی می تواند باشد .

در چنین شرایطی که راه اندازی کسب و کار اینترنتی در مقابل راه اندازی کسب و کار فیزیکی که هزینه ها و دردسرهای زیادی دارد همه به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران خواهند بود و کسب و کار اینترنتی در ایران رشد چشمگیری را شاهد خواهد بود دهه ی پیش رو دهه تکنولوژی فناوری اطلاعات و ارتباطات و علم نرم افزار خواهد بود پس نگران آینده کسب و کار اینترنتی در ایران نباشید شما کسب و کاری بدون ریسک را راه اندازی می کنید البته به شرطی که تمام زوایای کسب و کار رابررسی کرده باشید در چنین شرایطی کسب و کار اینترنتی شما مشتریان زیادی خواهد داشت.

اگر واقعا قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران را دارید سعی کنید به حد کافی روی مهارت های فردی خودتان سرمایه گذاری کنید بخصوص در مبحث آموزش برای مثال اگر برنامه نویس هستید تمام اصول مربوط به آن زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید هرچقدر می توانید یاد بگیرید و اجرا کنید تا به یک متخصص در حوزه ی کاری خود تبدیل شوید در این صورت خواهید دید که ارتباطات زیادی برای مشاوره و کمک دریافت می کنید و در بین آهاد مردم به عنوان یک حرفه ای شناخته شده اید .
موفقیت در کسب و کار اینترنتی
اهداف کسب و کار خود را مشخص کنید

مشخص نکردن اهداف همانند حرکت با چشمان بسته است . اگر اهداف کسب و کار خود را درست مشخص کنید می توانید برنامه ی منسجمی نیز برای آن تعریف کنید و با اجرای درست برنامه می توانید موفقیت کسب و کار خود را افزایش دهید .در مشخص کردن اهداف کسب و کارتان سعی کنید اهداف خود را اولویت بندی کنید و بر اساس اولویتشان آن ها را اجرایی کنید.
استراتژی راهبردی داشته باشید

همیشه در کسب و کارتان برای زمان های خاص استراتژی داشته باشید برای تغییرات , برای کمپین ها , کاربران , مشتریان , محصولات جدید…. وجود استراتژی نقشه راه شما را شفاف تر می کند و ابتکارعمل شما را افزایش می دهد. وجود استراتژی بلند مدت و کوتاه مدت در کسب و کار باعث کنترل بهتر بازخوردها و ایجاد تغییر در رویکردها می شود.
نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید

در هر کسب و کار ممکن است شخصی در برخی زمینه ها خوب و در برخی زمینه ها ضعیف باشد با شناسایی ضعف ها و قوت ها می دانید کجا باید بیشتر وقت صرف کنید و کجا باید تلاشتان را بیشتر کنید . شناسایی نقاط قوت به شما امید بیشتری می دهد و می توانید درآن زمینه بیشتر سرمایه گذاری کنید و سریعتر نتیجه بگیرید.
از شکست نترسید

خیلی از دوستانی که در ابتدای راه هستند همیشه تردید دارند و بیشتر ازموفقیت به شکست فکر می کنند .به شکست فکردن ترسیدن از موفقیت است نسبت به موفقیت دو دل نباشید اما تلاش کنید که حتما موفق شوید و برای این امر لازم است هدف خود را باور کنید پس با این حساب شما برای موفقیت نمی جنگید بلکه برای باورتان می جنگید کسی که به تحقق چیزی ایمان دارد تا رسیدن به آن دست از مبارزه و تلاش بر نمی دارد.
برچسب‌ها: کسب و کار , اینترنت , ایران , سئو ,
+ نوشته شده در  1397/9/21ساعت 16:18  توسط دینا  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]