کسب و کار آنلاین و بازاریابی

6 استراتژی بازاریابی اینترنتی که هر کارآفرین نیاز دارد


استراتژی بازاریابی اینترنتی برای کارآفرین

6 استراتژی بازاریابی اینترنتی که هر کارآفرین نیاز دارد دارای ویژگی های زیر هستند:

انتظارمشتریان : مردم از شما انتظار دارند که این چیزها را داشته باشید و اگر آنها را نداشته باشید، ممکن است کمتر از شرکت شما برای رفع نیاز های خود استفاده کنند یا به عبارتی کمتر از شما خرید کنند.

دردسترس بودن : هیچ یک از این استراتژی ها در استراتژی بازاریابی اینترنتی برای کارآفرین سخت یا پیچیده نیست؛ ممکن است کمی نیاز به یادگیری داشته باشد.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود: 6 عامل موفقیت در استراتژی کسب و کار اینترنتی در تجارت الکترونیک

مقرون به صرفه : شما نباید پول زیادی برای هر یک از این استراتژی ها صرف کنید، حتی اگر برای شروع کارهای بودجه کمی دارید می توانید ، آنها را انتخاب کنید.

ارزشمند بودن : هریک از 6 استراتژی بازاریابی اینترنتی برای کارآفرین بازده بالقوه را نشان می دهند.

حساس به زمان: هرچه زمان بیشتری را در این استراتژی ها سرمایه گذاری کنید، قدرتمندتر می شوند. هرچه زودتر درگیر بشوید، بازده بالاتری می توانید داشته باشید.
اما 6 استراتژی بازاریابی اینترنتی که هر کارآفرین نیاز دارد
نام تجاری شخصی در استراتژی بازاریابی اینترنتی

کسب و کار موفق می تواند یک چهره به یاد ماندنی از کارآفرینان موفق که آنها را هدایت می کنند تولید کند .اگر در استراتژی بازاریابی اینترنتی بتوانید نام شخصی خود را برند کنید می توانید خودتان را قبل از شرکتتان نشان دهید و یک تصویر قابل اعتمادتر و شخصی برای ترویج نام تجاری یا برند خود ارائه کنید.

این همچنین به شما قدرت بیشتری میدهد تا با دیگران ملاقات کنید و شبکه درست کنید، مشارکت کنید . و از دیدگاه پولی آزاد است، هرچند شما باید کارآفرین زمان زیادی را صرف سرمایه گذاری کند.
بازاریابی محتوا در استراتژی بازاریابی اینترنتی

در استراتژی بازاریابی اینترنتی بازاریابی محتوا انواع مختلفی را شکل می دهد و بسته به اینکه چگونه استراتژی خود را تعریف کنید ، می تواند تعدادی از اهداف متفاوت را انجام دهد. به عنوان مثال، میتوانید از مقاله های آگاهی دهنده، کتابهای الکترونیکی و دیگر محتوای طولانی مدت برای جذب کاربران ، ثبت نام و تبدیل استفاده کنید.

یا از یک وبلاگ در سایت برای جذب بیشتر ترافیک ورودی به سایت خود استفاده کنید.شما حتی می توانید از محتوا به عنوان یک فرم کمک و عیب یابی یا ترکیبی از این برنامه ها استفاده کنید. بازاریابی محتوا فوق العاده همه کاره و مفید است، و اگر ارزشمند باشد، مشتریان شما انتظار دارند که حداقل برخی از آنها برای آنها مناسب باشد.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود: بازاریابی محتوا چیست؟ مزایای بازاریابی محتوا و تولید محتوا برای کسب و کار

بهینه سازی موتور جستجو در استراتژی بازاریابی اینترنتی برای هر کارآفرین ضروری است(جستجو گرها)
بهینه سازی موتور جستجو در استراتژی بازاریابی اینترنتی
بهینه سازی موتور جستجو در استراتژی بازاریابی اینترنتی

جستجوگرها روند ساخت سایت شما را بررسی می کنند تا در موتورهای جستجو بیشتر در معرض دید قرار بگیرید، بنابراین شما با بهبود سئو سایت از افرادی بیشتر که برای محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، استفاده می کنید و آنها را به سمت سایت خود از طریق موتورهای جستجو هدایت می کنید. می توانید رتبه بندی سایت خود را با بهبود ساختار فنی سایت و استراتژی توسعه محتوا بهبود دهید.
بهینه سازی تبدیل در استراتژی بازاریابی اینترنتی

اکثر این استراتژی ها برای جذب هرچه بیشتر افراد در سایت شما استفاده می شوند، اما آنها زمانی که کاربران وارد سایت شدند، چه کار می کنند؟ بهینه سازی تبدیل کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که هر بازدید کننده بیشتر از هر بازدید کننده بیشترین میزان تبدیل خود را به دست می آورد.
بازاریابی رسانه های اجتماعی در استراتژی بازاریابی اینترنتی

بازاریابی رسانه های اجتماعی در استراتژی بازاریابی اینترنتی نمی تواند به شما قول بدهد ، اما پتانسیل قابل توجهی در ایجاد و پرورش مخاطبان رسانه های اجتماعی وجود دارد. باز هم محتوا به شدت در اینجا حضور خواهد داشت، زیرا احتمالا این عامل است که مخاطبان شما را برای شروع جذاب می کند. در اینجا، شما(کارآفرین) برای نشان دادن نام تجاری بیشتر (آگاهی از برند)، اعتبار بیشتری و ترافیک ورودی بیشتر در شبکه های اجتماعی شروع به فعالیت می کنید.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود: آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی , ارزش برند در بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی ایمیل در استراتژی بازاریابی اینترنتی

بازاریابی پست الکترونیک یا ایمیل مارکتینگ یکی از روش های بازاریابی اینترنتی است و تقریبا بدون هزینه (خیلی کم) روش کار به این صورت است که ابتدا شما باید با ارائه محتوای با کیفیت و افزایش ترافیک وب سایت کاربران را به سایت خود هدایت کنید و در وب سایت خود با پیشنهاد های رایگان ایمیل کاربران را بصورت اختیاری در یافت کنید و سپس با ایجاد خبرنامه ها و محتوای جذاب با آنها رابطه برقرار کرده شروع به ایمیل مارکتینگ کنید و محصولات خود را با پیشنهادهای بهینه شده به صورت ایمیل به آنها معرفی کنید و پیشنهاد فروش بدهید….

نتیجه گیری

همانطور که ممکن است از این توصیف ها متوجه شوید، یکی دیگر از مزیت های کلیدی این استراتژی ها این است که همه آنها با هم کار می کنند. در حالی که می توان آنها را به صورت جداگانه استفاده کرد، هر کدام با برخی دیگر ارتباط برقرار می کنند اگر همه آنها را استفاده کنید، و تلاش های خود را در این زمینه ها تکمیل کنید، بازده بالقوه بالاتری خواهید یافت.
امتیاز دهی به این مطلب مفید
+ نوشته شده در  شنبه 24 آذر 1397ساعت 23:08  توسط دینا  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]